Ще школярем втратив батька і став годувальником для багатодітної сім'ї: історія Романа Скорпіона

Ще школярем втратив батька і став годувальником для багатодітної сім'ї: історія Романа Скорпіона

Роман Скорпіон - нове, але вже досить гучне ім'я в українському шоу-бізнесі. Співак на сцені сьомий рік, і за цей час зібрав цілу армію шанувальників, та коли озирається назад, повторює, усе це не звалилося йому на голову.

Роман – хлопець із багатодітної родини, якому рано довелося подорослішати. Коли він був ще школярем його батько пропав безвісти. «Він вийшов з дому, він пропав. Хтось казав, що він кудись поїхав, хтось казав, що він мав коханку. Ми його шукали, але марно», - говорить співак. Мати важко переживала зникнення чоловіка, і коли Роману було 20 років – мама померла. Тож майбутній артист замість займатися тим, про що мріяв - співати, як старший із шести дітей, дбав про велику родину. Працював і продавцем на ринку, збирав гриби, ягоди, але бажання займатися музикою не зникало.

«Треба було заробляти гроші, в нас велика сім’я. Ми збирали гриби, ягоди і я возив маршруткою на базар»,- згадує Роман.

А також зізнався, що ніхто в нього не вірив і не підтримував його бажання стати артистом.

«Кому я тільки не говорив, що хочу бути артистом, але чув – ти що, таких як ти і ще кращих багато. І ти розумієш, що ніхто тобі не вірить», - ділиться Роман.

Яким був шлях співака до слави, через що йому довелося пройти, щоб стати народним улюбленцем – Роман Скорпіон розповів у програмі "Життя відомих людей".

Роман Скорпіон - співак, композитор, ведучий © 2017-2021

Created by Riverskiy