Роман Скорпіон зізнався, які дівчата йому подобаються!

Роман Скорпіон зізнався, які дівчата йому подобаються!

Невтомний, молодий та прогресивний співак Роман Скорпіон захоплено продовжує підкорювати український шоу-бізнес. Його вже називають завидним холостяком, який завойовує серця мільйонів прихильниць. Співак поділився, які дівчата йому подобаються, а також зізнався, що у нього немало прихильниць, які пишуть йому любовні листи.

Перш за все, дівчина повинна бути Мудра, адже, це рідкість і безцінність, як на мене. Я звертав увагу на дівчат розкутих, легко доступних, мені було цікаво та недовго. У відносинах, найперше, що необхідно – це повага один до одного, уміння слухати та чути. Хоча усього цього можна навчитися, головне бажання рости духовно і збагачуватись. Я тільки нещодавно почав відкривати для себе такі безцінні знання мудрості, які нам необхідні у розвитку гармонічних та міцних відносин, а це хороший фундамент для майбутньої сім’ї, - розповів Скорпіон.

Моє особисте життя – це мій світ у якому місце лише для двох!

Зауважимо, що Роман не лише талановитий співак і завидний холостяк, а ще й кулінар.

«Я завжди обожнював готувати і продовжую розвивати в собі це хобі. Моя фірмова страва – смажена картопля в коньяку. Мої друзі просто у захваті, і завжди просять рецепт, та я залюбки буду готувати її своїй кохані половинці», - коротко прокоментував Роман.

Нагадаємо, що зовсім недавно Роман Скорпіон презентував кліп, в якому знялась переможниця шоу «Від пацанки до панянки» Галина «Клеопатра» Полудневич. Можливо саме такі дівчата до душі українському мачо?

Роман Скорпіон - співак, композитор, ведучий © 2017-2020

Created by Riverskiy