Роман Скорпіон анонсував перший сольний концерт у Києві!

Роман Скорпіон анонсував перший сольний концерт у Києві!

2 листопада у МЦКМ (Жовтневому палаці) справжній романтик та завидний холостяк Роман Скорпіон представить сольний концерт «Моя».

Завдяки неймовірно успішним синглам “Закохався”, “Поцілую”, “Обійму”, “Давай будем разом”, “Моя” співак завоював велику прихильність і любов глядача. Роман родом зі Львова, свій творчий шлях розпочав у 2013 році з дебютною піснею “Поцілую”, а пісня-візитівка “Закохався” вже давно стала народним хітом. Сьогодні у його творчості чимало яскравих кліпів, україномовний альбом “Поцілую тебе”, мільйонні перегляди відео в інтернеті, а на концертах - завжди повні зали. Його пісні лунають на топових радіостанціях України та далеко за її межами, а гастрольний графік артиста розписаний на декілька місяців вперед. З кожним днем Роман Скорпіон закохує все більше і більше слухачів до власної музики, яку пише від душі. Він сам продюсер свого проекту та автор усіх пісень, які виконує.

На сольному концерті в Києві артист представить слухачам абсолютно нове вражаюче шоу «Моя». Захоплюючі постановки, тони декорацій та пісні, які не залишуть нікого байдужими. Ви повинні це побачити, щоб заспівати головні хіти разом з улюбленим виконавцем і поринути у світ справжньої щирості та любові.

2 листопада 2019, початок 19:00

МЦКМ (Жовтневий палац), Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Квитки можна придбати тут: 

https://kiev.karabas.com/ua/roman-skorpion-16?fbclid=IwAR2IsssiglhvFELRPje_Sy8yFm9nsVXMXVyialf89uPuJr3hnDwliIQ7KvA

Роман Скорпіон - співак, композитор, ведучий © 2017-2020

Created by Riverskiy